aktualizováno: 10.09.2018 11:15:08

ZKO Litoměřice pod Radobýlem 680

 
Agen Sheridano le Fano - dobrman
narozen: 26.11.2006
zkoušky: ZOP, ZPU1, BH, ZVV1, IPO3, ZPS1, UPr2, StPr1
agility: LA2
výstavy: Český šampion, Německý šampion VDH, CAC, res.CACIB, BOV, Veterán šampion
psovod: Pavel Hasman
web:
zde
 

 
Amy - kavalír king charles španěl bez PP
   
narozena: 8.6.2010
zkoušky: dogdancing - MD1, HtM1, F1, DwD1, DwD2, titul Master of Dogdancing 1
agility: SA3
psovod: Iva Nováková
web:
zde
 

 
Aprile Enyhed - dobrman
narozena: 1.4.2015
zkoušky: BH, ZM
výstavy: CAJC, BOJ, CAC, CACIB, BOS, Junior šampion, Klubový junior šampion, Český šampion
psovod: Naďa Hasman
web:
zde
 

Arrest Enyhed - dobrman
 
narozen: 1.4.2015
zkoušky: BH, IPO1
psovod: Pavel Hasman
web:
zde
 

 
Battlestar Galactica Shetlandská hvězda - šeltie
 
narozena: 8.3.2013
zkoušky: BH, ZZO, ZZO1, ZOP
výstavy: V1, CAC
psovod: Žaneta Janatová
web: zde
 

 
Billy White Hel-Mich - malý knírač
 
narozen: 2.1.2013
zkoušky: ZZO
psovod: Renata Tlapáková
 

 
Bondige Enyhed - beauceron
 
narozen: 16.3.2013
psovod: Pavel Hasman
zkoušky: ZVOP, BH, ZM, ZOP, ZVV1, IHT3, IPO2
výstavy: VN1
web: zde
 

 
Blondie Enyhed - beauceron
  
narozena: 16.3.2013
psovod: Lenka Švecová
zkoušky: ZVOP, BH, UPr1, ZZO2, FPr3, HWT, ZM
výstavy: CAJC, CAC, res.CACIB, Junior šampion ČR, čekatel šampiona ČR
web: zde
 

 
Bronco Bohemia Moranensis - malý knírač
narozen: 2.10.2008
zkoušky: ZOP
psovod: Dáša Mžourková
web: zde
 

 
Cesmína z Grobovské vinice - šeltie
 
narozena: 31.7.2010
zkoušky: BH, ZOP, ZPU1, ZZO, StPr1, HWT, ZMPO, ZZO2, IHT3, ZMMP, ZMP1, FPr1
výstavy: CAC, res.CACIB, BOB, šampion ČR
psovod: Žaneta Janatová
web: zde
 
 

 
Debbie - Dirké Perla mahagon - tibetský španěl  
narozena: 8.6.2007
psovod: Marta Císařová
web:zde
 

 
Dex Terno Flying Ear - krátkosrstá kolie
 
narozen: 9.6.2009
zkoušky: ZVOP, ZZO, ZOP, ZPU1, BH, UPr3, FPr1, ZZO1
psovod: Zuzana Fröhlichová
web: zde
 

 
Goliáš Alma Tadema - tibetský španěl
narozen: 25.5.2013
psovod: Marta Císařová
zkoušky: BH, ZZO, ZOP
web: zde
 

 
Gloria vom Burgenland - dobrman
   
narozena: 10.3.2011
zkoušky: BH, ZM, MR ČR - kat. IPO1 - 3.místo, IPO3, UPr1, ZOP, ZVV3
výstavy: V1, VTM, CAC, šampion ČR, res.CACIB, Grand šampion, Klubový šampion
psovod: Naďa Hasman
web: zde
 
 
Gypsy Talisman Stormyth - aljašský malamut
datum narození: 24.7.2009
zkoušky: ZZO, ZOP, BH, UPr3
psovod: Lenka Švecová
 

 
Chanel des Vaux Rouges - beauceron
 
narozena: 24.10.2007
zkoušky: ZVOP, ZPU1, ZZO, ZM, ZVV1, BH, FPr3, ZPS1, HWT, Klubový šampion práce 2014, ZZO1, IHT3
agility: LA2
výstavy: Šampion ČR, Grand Šampion, Šampion ČMKU, CAC, r.CACIB, 5xCACIB, BOB, Klubový šampion krásy 2014
psovod: Naďa Hasman
web: zde
 

 
Kengi - Kalokagathia Grand Calvera - střední knírač
narozena: 23.7.2011
zkoušky: BH
výstavy: šampion Srbska
psovod: Marcela Meisnerová
 

 
Lord - flat coated retrívr x hannoverský barvář
narozen: 22.2.2015
psovod: Tonda Černý
 

 
Maiko Tomimopa - akita inu
narozena:  22.10.2008
psovod: Růžena Feldsteinová
 

 
Rozárka - Exa z Janiny - chodský pes
narozena: 29.8.2012
výstavy: V1, VT, Kraj.vítěz
psovod: Renata Tlapáková
 

 
Tom - labradorský retrívr x výmarský ohař
narozen: 6.5.2009
zkoušky: ZOP, ZPU1, BH, FPr3, FH2, ZPS1
psovod: Tonda Černý
web: zde
 

 
Tina Turner Grand Calvera - střední knírač
 
narozena: 29.6.2007
zkoušky: BH
psovod: Pavel Meisner
 

 

TOPlist