aktualizováno: 28.06.2024 05:57:34

ZKO Litoměřice pod Radobýlem 680

popis cesty

Popis cesty:

 

  1. Příjezd do Litoměřic od starého mostu (Tyršův most)

Za mostem narazíte na kruhový objezd  a odbočíte na druhém výjezdu, pojedete pořád po hlavní silnici (ulice Na Valech) až přijedete k dalšímu kruháku a zde odbočíte na druhém výjezdu (do ulice Masarykova), pokračujete pořád rovně až přejedete železniční přejezd a těsně za ním odbočíte vlevo (do ulice Plešivecká). Poté pořád rovně až přijedete na křižovatku tvaru T, kde se dáte vpravo (ulice Kamýcká)  a po cca 100 m odbočíte vlevo (před firmou Cargonet) poté po panelové cestě pokračujete až ke cvičáku.

 

  1. Příjezd do Litoměřic od nového mostu (generála Chábery)

Hned za mostem je kruhový objezd, kde odbočíte na prvním výjezdu, pojedete rovně a přijedete na další kruhák, kde odbočíte na druhém výjezdu, pak přijde pro změnu další kruhák, kde odbočíte na třetím výjezdu  (do ulice Masarykova), pokračujete pořád rovně až přejedete železniční přejezd a těsně za ním odbočíte vlevo (do ulice Plešivecká). Poté pořád rovně až přijedete na křižovatku tvaru T, kde se dáte vpravo (ulice Kamýcká)  a po cca 100 m odbočíte vlevo (před firmou Cargonet) poté po panelové cestě pokračujete až ke cvičáku.

 

  1. Příjezd od České Lípy

První dva kruhové objezdy projedete rovně a na třetím odbočíte na prvém výjezdu, pojedete pořád po hlavní silnici (ulice Na Valech) až přijedete k dalšímu kruháku a zde odbočíte na druhém výjezdu (do ulice Masarykova), pokračujete pořád rovně až přejedete železniční přejezd a těsně za ním odbočíte vlevo (do ulice Plešivecká). Poté pořád rovně až přijedete na křižovatku tvaru T, kde se dáte vpravo (ulice Kamýcká)  a po cca 100 m odbočíte vlevo (před firmou Cargonet) poté po panelové cestě pokračujete až ke cvičáku.

 

Mapka: zde